cz
Tilda – Půvabné domácí šití

14.2.2015 | POTVORA Lenka

Vdechněte svému domovu kouzlo touto první Tilda knihou v češtině - neodolatelnou sbírkou jednoduchých, ručně šitých doplňků. Kreativní umělkyně Tone Finnanger vám ukáže jak na to.

Svěží a zábavnou sbírku Tilda – Půvabné domácí šití více než 35 výrobků spojuje roztomilý Tilda design v paletě jemných pastelových barev. Každý výrobek doprovází jednoduchý postup, nádherné barevné fotografie a výstižné ilustrace. Zárukou dosažení kýženého výsledku jsou nejenom přehledné návody, ale také Tilda střihy odpovídající skutečné velikosti. Mezi rozmanitými Tilda nápady pro celý dům od kuchyně až do dětského pokoje si každý najde výrobek, který si zkrátka zamiluje.


V úvodu autorka srozumitelně vysvětluje základy tvorby: Použité textilie a pomůcky, techniky, jako např. vyšívání a šití z rubu, přenášení střihů, nebo vytváření tváří a efektních účesů pro vycpané figurky. Inspirativní projekty jsou rozděleny dle jednotlivých částí domu:
Prvním pokojem, a tudíž první kapitolou knihy je předsíň, kde najdete předložky z vlněné plsti nebo levandulová srdíčka do bot. Dále kuchyň, která obsahuje roztomilé kočky a voňavé jahody. Jídelnu, do které bezpochyby patří obal na kávovou konvičku nebo ručně prošívané prostírání na stůl. V obývacím pokoji objevíte největší výtvor této knihy – tapisérii „Můj dům“ a také důvěrně známé andílky. V zimní zahradě vás přivítají šťastní koníci a zahradní andílci. Hobby pokoj odhalí vkusné a užitečné drobnosti, ať už jehelníčky, pouzdra na jehly nebo pytlíky na knoflíčky. V koupelně na čtenáře čekají taštičky na malovátka a kapsy na zeď. Ložnice zahrnuje obal na plucku s horkou vodou a praktické spací masky. A v dětském pokoji na vás vykouknou panenky Tilda a všichni roztomilý tvorečkové z knihy, ať už koníci s andělskými křídly, psi na podsaditých nožkách nebo dobromyslní medvídci.


Dodejte svému domovu styl, který si zamilujete. Ušijte si půvabný domov s touto neodolatelnou kolekcí jednoduchých a nápaditých doplňků.

 

Knihu je možno zakoupit zde

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.