cz

SH-šperky

SH-šperky
Novinky/sdělení:
17.11.2016 19:19:45
Využijte dopravu zdarma při objednání zboží nad 1 500,- Kč. Doprava Vám bude snížena při potvrzení objednávky.
Další novinky...

Vítám Vás ve světě plném drátů, cínu a minerálů...

K technice wire wrapping (drátování) mne osud zavedl čirou náhodou koncem roku 2012. Od té doby jsem ušla dlouhou cestu plnou zdarů i nezdarů, pokusů i omylů, ale hlavně cestu naplněnou novou energií a radostí z tvoření a přáteli, kteří se též věnují vlastní tvorbě.

Tuto techniku později doplnilo tepání a cínování. V současné době tvořím tedy nejraději šperky kombinované, tedy šperky z části drátované, z části cínované a někdy i s doplňky tepání.

Má tvorba většinou začíná s nečekanou návštěvou múzy, ta nejlepší múza však přichází až při samotné práci a vede mi ruce bez předchozího nápadu. Hlava v tu chvíli vypne a jsou jen ruce, které tvoří, co samy uznají za vhodné. Takto vytvořené šperky mi přinášejí největší radost.

Každý šperk je autorský a jsou vyrobeny z nerezové oceli, surového měděného drátu nebo pocínovaných drátů. Jsou doplněny minerály či jen korálky (plastovými, skleněnými) a rokajlem.

U náušnic jsou použité otevřené háčky, které jsou opatřeny silikonovou zarážkou v ceně náušnic. Lze se však domluvit na výměně za uzavřené háčky z chirurgické ocele.

Přívěsky zasílám buď na kulaté černé kůži o průměru 2 mm se zapínáním na karabinku nebo na řetízku příšlušné barvy též se zapínáním na karabinku.

Tvořím pro ženy, které chtějí být originální, jiné, které umí ocenit nápad a precizní provedení. Široký výběr použitého materiálu a tvarů umožňuje, aby si každá žena u mne našla šperk, který osloví zrovna ji.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V případě, že zákazník neuhradí částku za zboží do 14 dnů od data potvrzení objednávky, objednávku ruším a zboží opět vystavuji k prodeji.

 

Způsob dopravy:

Zboží odesílám nejpozději druhý pracovní den po obdržení částky za zboží na účet. Zboží bude odesláno prostřednictvím České pošty jako doporučená zásilka, zabaleno v klasické bublinkové obálce.

Zákaznicím z Českých Budějovic nabízím možnost osobního předání.

 

PROSÍM RESPEKTUJTE MÁ AUTORSKÁ PRÁVA.


VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY OD 1. 1. 2014 KE STAŽENÍ ZDE

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.