cz

Záložka chryzokol a páv mosaz

133,- Kč
4 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
80,- Kč
140,- Kč
150,- Kč
450,- Kč

Popis

Kovová záložka do knihy s korálkem chryzokolu a pávem

Kovová záložka do knihy s korálkem chryzokolu a pávem

Dárek vhodný pro každého čtenáře

Velikost 12 cm, barva staromosaz

Baleno na bižuterní kartě v celofánovém sáčku

Podle pověstí a mýtů je chryzokol kamenem klidu, tiší emoce, poskytuje sílu rozvážnosti, pozvedává moudrost, přitahuje lásku a upevňuje vztahy, hojí bolesti srdce a na úrovni srdeční čakry zvyšuje schopnost milovat, má očistný vliv, vyhání veškeré negativní energie. Z čakry solar plexu odstraňuje negativní emoce (např. pocit viny), pomáhá při meditacích, zlepšuje komunikaci, ale také rozpozná, kdy je lepší mlčet. Přeměňuje destruktivní citové naprogramování v pravý opak.

Veškeré zde uvedené informace o léčivých vlastnostech minerálů, polodrahokamů a drahých kamenů jsou jenom informativní, čerpané z obecně známých údajů a zdrojů. Nejsou pokynem, jak pominout klasickou léčbu a užívání léčebných prostředků. Mějte stále na paměti, že využití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že pociťujete na sobě symptomy jakékoliv choroby, vždy navštivte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů využívejte pouze jako doplněk a psychickou pomoc ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu

Pokud Vás záložky zaujaly, ale rádi byste jiný kámen nebo přívěsek.... Neváhejte mne kontaktovat. Pokud budu mít skladem, ráda vyrobím takové, jaké si budete přát.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.