cz

Výročí - 30 - skládaná kniha

200,- Kč
99 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
79,- Kč

Popis

Výročí (30) vyskládané do staré knihy pomocí metody ohýbání stránek. Žádné stránky nejsou vytržené ani vyřezané, pouze jsou složené tak, aby vytvářely požadovaný tvar. Kniha zůstává po rozložení stran stále čitelnou.

Skládané knihy jsou originální dekorace vytvářené pomocí pouhého ohýbání listů. Knihy tedy nejsou po vytvoření vzoru zničené, nechybí jim žádné stránky a po rozložení jsou stále čitelné.

Jedná se o neobvyklý a také velmi osobní dárek nejen pro milovníky knih. Hodí se pro každou příležitost, například jako dárek k narozeninám, zásnubám či ke svatbě, křtinám, k Vánocům, památka k nejrůznějším výročím nebo třeba i jako zajímavá pozornost pro kolegy, kamarády, učitele apod.

Používány jsou staré knihy, které už původní majitelé nechtěli a kterých se rozhodli zbavit. Zachraňujeme tedy opuštěné knihy z pozůstalostí, kousky vyřazené z knihoven, antikvariátů apod. Pořízením složené knihy tak získáte nejenom jedinečný dárek či doplněk do bytu, ale zároveň dáte domov knize, která by jinak ukončila svoji životní pouť ve sběru nebo ve spalovně. Veškeré používané knihy jsou zachovalé a bez známek většího poškození.

Barva knihy je daná její původní vazbou, desky nejsou nově potažené, takže mohou nést stopy svého věku a lehkého opotřebení. Každý složený kus je jedinečný, vytvářený z jiného knižního titulu, proto se desky a barva papíru mohou lišit od vyobrazení na ilustrativní fotografii. Všechny knihy jsou ale stále čitelné.

Každá kniha je díky pečlivě vyskládanému motivu zajímavá sama o sobě, kromě toho je ale ještě doplněná vhodnou barevnou stuhou, případně i ozdobnými kovovými rohy, aby výsledný dojem byl co nejhezčí.

Doba dodání je většinou 3-7 pracovních dní od přijaté platby.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.