cz

vonný vosk do aromalampy relax LUXUSNÍ MOŠUS

998 ks
2 dny
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
100,- Kč

Popis

Luxusní a stylová péče exkluzivního MOŠUSU bude doslova hýčkat a rozmazlovat vaši mysl.
Exkluzivní parfémový extrakt zanechává v interiéru hypnotickou až andělsky laděnou vůni po celý den. Obsah vonných esencí je v něm mnohonásobně vyšší, proto vydrží velmi dlouho. Bývá součástí značkových, exkluzivních parfémů.

Vonné vosky vyrábíme za použití nejlepších surovin (přírodní palmový vosk). Důležitou součástí vonných vosků jsou přírodní vonné výtažky, silice nebo aroma na přírodní bázi.
Rozpuštěný vonný vosk velmi rychle provoní celý byt. Pro maximální vonný efekt rozpusťte vosk v aromalampě pomocí běžné čajové svíčky. Vosk nepokládejte do vody. Po sfouknutí svíčky vosk ztuhne a dá se znovu použít. Jeho objem neubývá, pouze se z něj po čase odpaří vonné esence. Po celkovém vypaření vůně vložte aromalampu do mrazáku a po chvíli půjde použitý vosk volně vyloupnout.

Gramáž: 20 gramů / kus.
Balení: každý vosk je vložen do papírového košíčku - viz detailní fotografie, baleno do celofánového sáčku . Cena uvedena za kus.

Použití: vonný vosk vyjměte z papírového košíčku, vložte do misky aromalampy, zapalte svíčku a nechejte rozpustit. Nepoužívejte vodu! Vůně se uvolňuje až při úplném rozpuštění vosku.

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.