cz

Vílenka/andělka Cindy

Vílenka/andělka Cindy
vyprodáno

Popis

Křehká a láskyplná, která pohladí duši a potěší srdce. Zrozená s láskou z jemného ovčího rouna metodou suchého plstění, v nekuřáckém prostředí. Každá je jedinečný a neopakovatelný originál, do kterého je vloženo kus srdce a duše. Křehká dekorace pro váš dům, pro ochranu a štěstí, velmi vhodná jako dárek pro své blízké, rodinu, přátele.

Víly jsou éterické bytosti přírody, žijící převážně v lese a okolí. Andělé naopak žijí všude kolem nás, tiše a nepozorovaně, sedávají pak na obláčcích nebe.

Výška této postavičky je zhruba 24 cm. Lze jí lehce přišpendlit na záclonu či závěs (ideálně v oblasti pasu víly, v tom případě je možné odstranit stříbrnou nit umístěnou ve vláskách určenou k zavěšení), případně je možno jí právě také zavěsit do prostoru, neb víly mají rády volnost. Jako dárek je také přibaleno uplstěné srdíčko ve stejných barvách.

Jedná se o křehkou dekoraci, není vhodná na hraní pro děti a nesmí se prát, v případě potřeby stačí jen lehce otřít hadříkem. Případné „zašmodrchání" rouna lze upravit opatrným pročísnutím prsty či jehlou.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.