cz

PEDIG - PODNOS

478,- Kč
6 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
1,- Kč

Popis

Co vás čeká v kurzu PEDIG – PODNOS

V tomto kurzu si rozšíříte a doplníte dovednosti a znalosti ze základního kurzu pletení z pedigu. Společně si ukážeme,  jak uplést podnos s vyvýšenými uchy.  Při pletení použijeme přírodní šňůru z mořské trávy, která se použitá v kombinaci s pedigem a výrobek nám krásně oživí. Zakombinovat lze i korálky. Hotový podnos bude určený na každodení použití a skvěle se hodí na kávu nebo čaj.

Co si odnesete: 
Z každého kurzu si krom nových dovedností a radosti z tvoření odnesete vlastnoručně vyrobený výrobek, který poslouží např. jako krásná dekorace vašeho bytu. 

Své dovednosti můžete rozšířit na některém z pokračovacích kurzů, kde se budeme věnovat výrobě složitějších dekoračních předmětů. Zajímavou alternativou je také kurz Pletení z papíru.


Kurzy jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 6 osob/kurz.


Kurz trvá cca 2,5-3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektora, veškerý potřebný materiál i pomůcky. Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení. 

Kurzy se konají v centru Brna v příjemném a inspirativním prostředí výtvarného ateliéru, přesnou adresu obdržíte po přihlášení na kurz spolu s organizačními pokyny k akci.

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.