cz

Orgonit Mayská pyramida 1* Apatit * Komunikace

Orgonit  Mayská pyramida 1* Apatit * Komunikace
vyprodáno

Popis

Ihned k odeslání

s velkým krystalem Apatitu

Objednáváte si konkrétní ks dle vyobrazení. Pyramida je vyrobena při Úplňku. Orgonit bude mít silněší vibrace a rychlejší tok energii.

Úplněk/ nejsilnější fáze měsíce - byl vždy považován za magický den - měsíc má vliv na naše tělo i psychiku a na různé přírodní úkazy.

Chtěla bych vám nabídnout orgonit, který má hodně možností využití: položit k PC, televizi... jako dekorační těžítko ... krásný dekorační dárek s výbornými vlastnostmi. Vhodná do domácnosti, větší prostory...

Obsahuje: Křišťál, velký Apatit ve špičce, spirálky

Zesíleno měděnými šponami - vodivost v orgonitu

Hmotnost/rozměr: 115g / 6,5 x 4 cm / rozsah do 25m

Barevnost: čirá s blankyt nádechem s odlesky špon a kamínků

Výrobek má vystaven certifikát s popisem vlastností orgonitu a obsahem kamínků. Dárkově zabalen a přidám dárek pro Radost.

Bude přiložen návod/rada jak orgonit využít k mentální technice Alfa/pozitivní myšlení.

***

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější léčivý polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, urychluje léčení všech nemocí, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Apatit - nádherný kámen barvy letního nebe ...Kámen andílků... polodrahokam motivace - uvádí tělo do rovnováhy a harmonizace. Dodává energii na všech úrovních...také vysoce meditační kámen. Jeho nejsilnější vlastnost nenechává nás letargické - nutí nás k činům v pozitivním směru k nám. Léčebně je vhodný při všech problémem s kosterní soustavou.

***************************************************

Proč si tento orgonit pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

S nemocným energetickým systémem jsme náchylnější k onemocněním těla.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahrazuje odbornou lékařskou péči ani nedokáže zázraky.

V běžné domácnosti se umistňuje do místnosti, kde se rodina nejvíce zdržuje, k televizi, k PC

Vhodný i pro nemocného - odstraní všechny geotopatogenní zóny/záření z prostředí, kde se nemocný nejvíce pohybybuje - rychlejší hojení.

Každý orgonit před odesláním nabíjím vlastní Energií přes kyvadlo

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.