cz

Orgo mušlička - Karneol - pro Ženy s rituálkem

280,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
89,- Kč
200,- Kč
180,- Kč

Popis

Tato nabídka: ihned k odeslání

Tento přívěsek je vyroben při Úplňku. Orgonitek bude mít silněší vibrace a rychlejší tok energii.

Úplněk/ nejsilnější fáze měsíce - byl vždy považován za magický den - měsíc má vliv na naše tělo i psychiku a na různé přírodní úkazy.

***Chtěla bych vám nabídnout krásný přívěsek zajímavého tvaru mušličky...

Zacílení: energie, emoce štěstí... kreativita...

Také vhodný orgonitek na 2.Čakru - odblokovává a aktivuje sexualitu

Bude přiložen návod/rada jak uvolnit/odblokovat/roztočit /rituálek na 2.Čakru *** ( jiskra Ženy... úsměv )

Také bude přiložena rada, jak přívěsek používat při mentální technice - ALFA - pozitivní myšlení.

Dárkově baleno... s certifikátem

Zavěšení je v ceně... imitace hadí kůže ( černá nebo stříbřitá )

Obsahuje: Křišťál, Karneol

Velikost 3 x 1,5 cm - hmotnost cca 10g

Podrobný popis bude přiložen.

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější léčivý polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, urychluje léčení všech nemocí, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Karneol - velmi oblíbený polodrahokam - nositel štěstí...jeho výrazná barva nás nabíjí energií a motivuje k tvořivosti, také je vhodný při problémech s krví - tiší rozbouřenou krev. Ovlivňuje a reguluje trávicí soustavu a vše s ní spojeno. Ve starověku se nosil jako ochranný kámen.

**************************************************

Orgonitek přívěsek - funkce má stejné jako každý orgonitový výrobek/eliminuje elektromagnetické záření a geopatogenní zóny - můžeme ho nosit jako šper, nebo u sebe, položit si ho na noční stolek, mít ho v blízkosti PC nebo na pracovní stůl....nebo darovat tomu, koho chceme ochránit... Rozsah do 5 m ( dle vnímavosti majitelky )

******************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka..., obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Každý orgon obsahuje více druhů kovových špon s krystalem křišťálu ( zesilovač ), mohou být přidány různé druhy polodrahokamů ( dle programování ), čirá pryskyřice bez příměsí.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí odbornou lékařskou péči a nedokáže zázraky.

Před odesláním každý výrobek nabíjím vlastní energií.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.