cz

Ochranný náramek - Apatit se Safírem

333,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
49,- Kč

Popis

"Člověk bez lásky může být bohatý, zdravý, slavný, ale nemůže mít zdravou duši, protože neví nic o skutečných hodnotách."
--------------------------------------------------
Náramek je symbolem ochrany od negativní energie, uhrančivých pohledů z přírodního minerálů na mechanické zapínání

Náramek je na zapínání, cca 16,5 cm, možnost udělat i jinou délku na přání

Velikost korálků je 2 a 3 mm

--------------------------------------------------------

Apatit představuje styčný bod mezi věděním a hmotou. Je to kámen, který podporuje filantropické sklony a vzbuzuje touhu po službě druhým. Apatit je naladěný na budoucnost, ale přesto dokáže člověka spojovat s minulými životy. Je zdrojem psychických darů a duchovního naladění. Prohlubuje meditaci a zvyšuje tzv. hadí sílu neboli kundalini. Napomáhá komunikaci a sebevyjádření ve všech rovinách.
Psychologicky apatit zvyšuje motivaci a vytváří rezervy energie. Vyvolává otevřenost, usnadňuje kontakt s ostatními lidmi, podněcuje k otevřenému jednání. Potlačuje lhostejnost a nepřátelství. odstraňuje negativní postoje. Pomáhá hyperaktivním a autistickým dětem.
Povzbuzuje tvůrčí schopnosti a intelekt. pročišťuje zmatky a spory, pomáhá získat informace, jichž lze využít k osobnímu i společnému prospěchu. Rozšiřuje vědomí, otevírá cestu k pravdě. Tiší lítost, apatii a zlost. Snižuje podrážděnost a překonává citové vyčerpání. Uvolněním energie kořenové čakry odstraňuje zklamání a podporuje vášeň, v níž není přítomna vina.

Zvěrokruh: Blíženci

---------------------------------------------------

Safír je silným průvodcem v cestě naším životem. Učí nás zdrženlivosti, koncentraci, sebeovládání i čistotě myšlenek. Zároveň vede lidskou bytost do hlubin duše a pomáhá nalézt pravdu, čistotu a moudrost ukrytou v kolektivním vědomí. Posiluje spojení se spiritualitou a prohlubuje meditaci.

Zvěrokruh: Býk, Kozoroh, Panna

----------------------------------------------------

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.