cz

Náhrdelník "Haul"

699,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč
150,- Kč

Popis

Autorský cínovaný náhrdelník, Miluše Škachová.

Výrazný cínovaný náhrdelník, jehož základem je nádherný kabošon modrého labradoritu o velikosti 30 x 25 x 8 mm moc pěkné kvality. Labradorit je individualista mezi minerálními kameny, nesnese ve své blízkosti jiné kameny, ruší jejich účinky, je tedy třeba ho užívat samostatně. Je to spirituální kámen šamanů, kouzelníků a světců.
Charakteristické místo výskytu leží poblíž města Nain v oblasti Labrador v Kanadě, kde ho roku 1770 nalezl a poprvé pojmenoval český misionář, páter Adolf.

Pro svůj opalizující vzhled může být labradorit přiřazen všem energiím, planetám a elementům.Je to vysoce mystický a ochranný kámen, vnáší světlo do života, je kamenem esoterického vědění, zasvěcuje do tajemných mystérií, podporuje rozvoj intuice, přináší nové myšlenky, odstraňuje negativní energie útočící na auru, potlačuje strach, nejistotu, zbytky starých zklamání i z minulých životů, posiluje víru v sama sebe, uklidňuje příliš aktivní mysl, rozbíjí iluze a proniká ke kořenům myšlení, vyvolává potlačované vzpomínky na minulost, přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny a pomáhá nám v době velkých změn.

Přívěsek je zavěšen na řetízku z chirurgické oceli o délce 50 cm. Zapínání na karabinku.

Velikost náhrdelníku: 4 cm na šířku, 7 cm na výšku, měřeno v nejširších místech.

Povrchová úprava černou patinou, ošetřeno antioxidačním činidlem.

Dodáváme v dárkovém balení.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.