cz

Feng shui křišťálová koule v harmonii s bambusem

280,- Kč
5 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
150,- Kč

Popis

Závěsná křišťálová koule Feng Shui z čirého broušeného olovnatého skla. Pomocí světla, jež se na desítkách broušených hran této koule rozzáří nádhernou duhou snad všech barev světelného spektra pomáhá léčit a harmonizovat. Barevný třpyt se rozptýlí do prostoru a vnese do něj novou a čistou energii. Zároveň prostor zbaví negativní energie, harmonicky usměrňuje chaotické toky energie, do prostoru tak vplývá radost, pocity štěstí a pozitivní stimulace. Jejich blahodárné působení lze pozorovat nejen na lidech, ale i na zvířatech a rostlinách, jejichž růst je díky nim stimulován. Překrásně vypadají křišťály zavěšené v okně nebo uprostřed místnosti.

Velikost broušeného kruhu z bambusu 80 mm, koule 40 mm
* bambus mohu namořit do tmavšího odstínu, napište do zprávy

Baleno v dárkové krabičce.

Křišťál ve tvaru broušené koule je symbolem dokonalosti a čistoty. Koule Feng Shui v sobě nese něžnou ženskou energii Jin, která harmonizuje a aktivuje jemnou energii, vnášející do našeho života romantiku, pocit pohody a klidu, relaxaci a něhu. Je velmi vhodná pro podporu tvořivosti a představivosti, zejména pro lidi s uměleckými sklony a ambicemi.

Feng Shui křišťálovou kouli můžeme pověsit do středu jakékoliv místnosti nebo též do oken v místnostech, jejichž pozitivní energii potřebujeme posílit.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.