cz

Energetický náramek- Howlit a Jaspis

289,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
65,- Kč
110,- Kč

Popis

Howlit je kámen vhodný pro meditování, přináší potřebný klid a soustředění, oproštění od nepodstaných myšlenek. Pomáhá rozvoji mozku a konstruktivnímu myšlení, je vhodný pro studium a sebezdokonalovaní. Svého majitele zbavuje stresu, podporuje asertivitu. Je vhodný na různá jednání, pomáhá nenásilně prosadit vlastní myšlenky, přináší na jazyk ty správné argumenty. Pomáhá dětem zbavit se strachu ze tmy a přináší hluboký a klidný spánek.

Obrázkový jaspis je kámen Země, uvědomění podstaty: člověk vzešel z Matky Země a měl by si jí náležitě vážit. Obrázkový jaspis podněcuje návrat k rolnickým kořenům a vyvolává ekologické smýšlení. Je to kámen nových začátků, posiluje vůli a soustředění v dosahování cílů. Stejně jako ostatní jaspisy se využívá také při rituálech plodnosti a naplnění sexuální touhy. Podporuje v asertivitě a čestném jednání, noste jej na jednání na úřadech. Pohlcuje negativní energie, pomáhá zbavit se zlozvyků, jako je kouření, očišťuje.

Čakra: zemská, třetí oko

Element: Země

Využití: mozek, paměť, kosti, zuby, nehty, vlasy, vstřebávání hořčíku, nervy, deprese, vysoký cholesterol, trombofylie, únavový syndrom, trávicí trakt, ledviny, močové cesty, štítná žláza

Znamení zvěrokruhu: Panna, Kozoroh, Blíženci, Býk, Lev, Pana, Rak,Váhy

Čištění: tekoucí vodou

Dobíjení: v měsíčním světle

Do objednávky prosím napište obvod zápěstí.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.