cz

CHLEBOVKA – DVOUVRSTVÝ PYTLÍK NA CHLEBA

399,- Kč
5 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
79,- Kč
119,- Kč
229,- Kč
229,- Kč

Popis

Chlebovka – pytlík na chleba


Chlebovka značky Bagydesign je elegantní designový dvouvrstvý pytlík na chleba ušitý ze 100% přírodních materiálů (len/bavlna).

Využití:
Chlebovka je určena pro všechny milovníky čerstvého a voňavého chleba.

S Chlebovkou můžete vyrazit již na nákup a ochránit tak své životní prostředí tím, že chléb nenakupujete do mikroténu, který byste záhy vyhodili. V mikroténu navíc se chléb může snadno a rychle zapařit.

Chlebovka je vhodným dárkem pro Vaše blízké k narozeninám, jmeninám i Vánocům. Chlebovka se hodí jako dárek také pro Vaše zaměstnance.

Materiály:
Chlebovka je ušitá ze 2 vrstev a ze 2 přírodních materiálů, lnu a bavlny. Antibakteriální len se používal již za dob našich babiček, které chleba běžně balily do lněných utěrek. Již tehdy dobře věděly, že len zabraňuje plesnivění chleba tím, že mu umožňuje dýchat a umožní chlebu stárnout přirozeně. Bavlna pak dodá sáčku na chleba originální vzhled a současně jako druhá vrstva zpomalí proces vysychání chleba.

Uchování chleba:
Naše chlebovka tak prodlouží čerstvost chleba o 1 až 3 dny proti běžným způsobům uchování jako např. utěrka, lednice, igelitový pytlík, apod. Chléb v ní nejprve udělá kůrku a poté vysychá přirozeně, přičemž uvnitř zůstane krásně vláčný a chutný. Záleží ovšem také na kvalitě zakoupeného či chleba. Nejlépe dle našich zkušeností sedí Chlebovka domácímu kváskovému chlebu, ale funguje i na všechny běžně zakoupené druhy chleba.

Aby byl výsledný efekt uchování maximální, doporučujeme umístit chlebovku do dřevěné skříňky. Skříňku pak pravidelně vyvětrejte a jednou za 2 dny chleba v Chlebovce otočte.

Barevný tunýlek s bavlněnou šňůrkou se hodí na zatažení proti rychlému okorání.

Péče:
Frekvence praní Chlebovky je čistě individuální záležitost každé rodiny. Hodně záleží na vlhkosti v prostoru. Také záleží na tom, jestli zůstaly v pytlíku nějaké drobky či mouka, ve které byl chleba obalen. Někdy stačí Chlebovku obrátit naruby, vysypat zbytky chleba a pořádně vyvětrat. Po prvním praní se len běžně lehce vysráží, maximálně však do 1 až 3% z celkového rozměru, protože len nakupujeme výhradně od kvalitních českých a evropských výrobců a dodavatelů.

Rozměry:
Rozměry chlebovky jsou 33 cm x 42 cm.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.