cz

nikitta_cz

nikitta_cz

Ahoj všem,

tvoření mě baví a zároveň mě vytrhne z nabitého programu a dodá energii. Nejen tady najdu spoustu další inspirace. Věnuju se většinou zdobení textilu, šití, pletení a malování obrázků.

Již delší dobu jsou to právě ty obrázky, takže zde si u mě můžete vybrat přesná dřevěná razítka pro zdobení nejen textilu, vyrobená z topolové překližky. Polymerová razítka nejen pro scrapbooking, ale také třeba pro vytlačování či potisk FIMA.

Polymerová razítka, která nabízím jsou přilnavá, lze je tedý pohodlně používat s akrylovým bločkem. Někdy jsou také zvaná clear stamps či silikonová razítka.

Motivy přidávám postupně, ale není problém realizovat nějaký motiv na vaše přání, či vyrobit razítko z vámi dodaného obrázku, který respektuje autorský zákon To znamená, že Hello Kity Vám prostě nevyrobím, protože pořízení licence je velice nákladné, totéž platí o dalších obrázcích, které stáhnete z internetu, u nichž není výslovně uvedeno, že jsou k volnému komerčnímu užití.

V poslední době hodně vyrábím právě na vaše přání razítka pro značení textilu do školky či školy tedy jméno + symbol a to jak překližková, tak polymerová.


Kromě razítek si nyní s mými motivy také můžete objednávat samolepící flexibilní šablonky, určené pro opakované použití ke zdobení nejen textilu. Šablony lze použít také k leptání skla nebo pro dočasné tetování, určitě vás napadne spousta dalších možností, na které jsem teď zapomněla :-)

Můžete si taky napsat o jiný rozměr, než je v nabídce, i takové razítko nebo šablonu ráda zhotovím, pokud to bude možné.

Najdete u mě také příslušenství k razítkování, ale také papírové výseky, visačky nebo cedulky. I u těchto výrobků si můžete napsat o jiný rozměr.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.