cz

K.A.T.Ja win

K.A.T.Ja win

Buďte všichni vítáni v mém obchůdku, respektive na místě, kde tvoření má zelenou, razím heslo, že kdo si hraje, ten nezlobí. Ponoření se do tvorby zahání smutek a zlé myšlenky.Tvoření mě provází už od útlého věku, a to v různé formě, nejvíce jsem ale vždy tíhla k papíru jako takovému a k přírodním materiálům celkově.

Zhruba deset let jsem se velmi intenzivně zabývala digiscrapbookem (ano z té doby i tato profilová fotka), od prvních nesmělých krůčků až po angažmá v českých i světových design týmech. Vytvářela jsem také své osobní kity a vedla skupinu českých nadšených scrapařek. Uplynul nějaký čas a já se pomalu přesunula ke scrapbooku klasickému, tedy papírovému. A ten mě rovněž pohltil. Vyrábět různá přáníčka, kartičky, bloky, krabičky a mnohé další, tak to je přesně to, co mě naplňuje. K dispozici mám skvělé pomocníky, jakými jsou plotter se všemi jeho možnými rozšířenými variantami, bigshot, laser, cinch a další.

A jelikož mě také velmi baví kreslení na textil (poté, co jsem absolvovala několik kurzů u Aptáka), tak mou sbírku pomocníků rozšířil také thermolis - stroj pro to nejdokonalejší zažehlení, co se potisku na látkách týče.

Gravírování do dřeva, plstění (hlavně vílenek) - to je jen další výčet toho, co mě baví. A zapomenout nesmím ani na 3D tisk.

A protože tvoření je vášeň a není ho nikdy dost, v současné době také vedu kreativní dílničky na základní škole, neb jsem toho názoru, že práce s dětmi je ta nejlepší.

Takže digitálnímu, papírovému, látkovému a vlastně jakémukoliv tvoření zdar. Ať se vám u mě líbí ♥

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.