cz

almabe

almabe
Novinky/sdělení:
11.11.2021 9:11:14
Vážení, zvu Vás na Veletrh Šperky a kameny konaný tuto neděli 14.11.2021 v hotelu Olympik Congress, Praha 8. Budu tam se svými šperky a těším se na Vá...
Další novinky...

Díky, že jste zavítali do mého obchůdku.

Najdete zde šperky zpracované cínováním.

Mým základním materiálem je cín, měď v podobě drátu a plechu. Převážná část mé tvorby je šperk s kameny - minerály, zejména proto, že minerály obdivuji a sbírám mnoho let.

Před započetím práce vezmu kámen do dlaní, protože kámen mne musí nejprve "oslovit". Někdy mne osloví hned, jindy se k němu musím opakovaně vracet, než pochopím, co vlastně kámen chce. Jen tak má výsledný šperk náladu, energii a duši.

Potěší mne, pokud vás nějaký šperk z mého obchůdku zaujme a ráda potvrdím vaši objednávku. Mým hlavním cílem je spokojenost zákazníka, která pro mne znamená i uspokojení a ohodnocení mé vlastní práce.

Napište, bude-li Vás něco zajímat, ráda Vám odpovím. Alena

Na tomto profilu používám krom materiálu z běžných bižuterijních kovů také komponenty ze stříbra Ag 925/1000. Pro práci s drahými kovy jsem registrována u puncovního úřadu. Veškeré mnou vyrobené šperky se stříbrem jsou podle puncovního zákona řádně označeny ryzostním číslem 925.

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.