cz

ZAXI

ZAXI
Novinky/sdělení:
22.7.2020 11:45:28
Milí zákazníci, od 27.7. do 7.8. jsme na dovolené. Objednávky budu zasílat po tomto termínu. Děkuji za pochopení.
Další novinky...

Vítá Vás obchůdek ZAXI!

ZAXI vyrábí kožené opasky a další doplňky z kůže.


Kůže, ze které jsou vyrobeny všechny výrobky je hovězí a je třísločiněná. To znamená, že je činěná rostlinými tříslovinami. Všechny opasky jsou vyráběny ručně, tradičním postupem, bez využití strojů. Každý kousek je svým způsobem originál.

Na výrobu využívám velké kusy kvalitní kůže, z části nazývané krupon. Opasky jsou vyrobeny z jednoho tohoto kusu kůže, nejsou lepené z jednotlivých kousků. Tím pádem jsou opasky velmi pevné.

Kůže je přírodní materiál. Na výrobu vybírám kůži nejvyšší jakosti. Mějte prosím na paměti, že se jedná o přírodní kůži, mohou se objevit drobné vzhledové nepravidelnosti povrchu, jako jsou například jizvičky nebo drobné rýhy, které ale nejdou ovlivnit a nemají na kvalitu vliv.

Opasek vyrobím přesně na míru podle Vašeho přání, tak, aby Vám dokonale vyhovoval.
U každého opasku je uvedena délka, ve které je již zhotoven. Délka je většinou větší a opasky běžně zkracuji podle přání zákazníka. Délku lze libovolně zkrátit. Pokud chcete naopak opasek delší, než je uvedená míra, můžu zhotovit stejný opasek požadované délky.
Délka opasku je ideální, pokud je spona zapnutá na prostřední dírku. Je to pro případ mírné změny tělesných rozměrů nebo pokud nosíte opasek někdy výš v pase nebo níž na bocích. Zapínání opasku se potom přizpůsobí díky většímu rozsahu dírek.


Jak měřit?


1) Pokud máte doma opasek, který nosíte a délka je ideální, stačí změřit celou délku opasku od začátku spony. V objednávce potom uveďte toto číslo a informaci, že se jedná o délku opasku a nikoli o obvod pasu.
2) Druhá možnost je změřit obvod těla - přesného místa, kde budete opasek nosit. V objednávce potom uveďte toto číslo a informaci, že se jedná o obvod těla, kde budete opasek nosit.

Líbí se Vám typ opasku nebo spona, ale chtěli byste raději jinou barvu? Ráda vyhotovím opasek podle Vašeho přání.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.