cz

Veselá kočka

Veselá kočka

Vítejte v "kočičím" obchůdku Veselá kočkaUsmívající se

Nabízíme Vám textilní zboží vlastní výroby inspirované všemi možnými kočkamiSmějící se

Pokud si u nás něco vyberete, zboží zasíláme po připsání platby  v bublinkové obálce, pokud se jedná o větší rozměr tak balíkem Českou poštou. V případě, že chcete zboží poslat přes Zásilkovnu, poštovné vám bude sníženo a napište nám, prosím, do zprávy k objednávce adresu odběrového místa...děkujeme :)

Přejeme Vám příjemnou návštěvu našeho obchůdku.

Majitel profilu se sídlem:

Pavel Hlavica, Švabinského 1142, 69701 Kyjov, IČO: 18176097

Zapsán v Živnostenském rejstříku Městský úřad Kyjov

Není-li uvedeno jinak, je výrobcem námi nabízeného zboží firma Pavel Hlavica, Švabinského 1142, 69701 Kyjov, ČR, tel. 774502770

Záruční doba na veškeré námi nabízené zboží je ze zákona 24 měsíců.

Kupující má právo do 14-ti dnů od doručení zboží odstoupit od kupní smlouvy a vrátit zboží bez udání důvodu.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 12000 Praha 2, IČ: 0020869, www.coi.cz

Prodávající zpracovává osobní údaje o kupujícím výlučně pro účely plnění práv a povinností dle kupní smlouvy. K jinému zpracovaní osobních údajů o kupujícím je prodávající oprávněn pouze se souhlasem kupujícího.
Prodejce se zavazuje, že technicky a organizačně zabezpečí ochranu zpracovávaných osobních údajů tak, aby nemohlo dojít k neoprávněnému nebo nahodilému přístupu k údajům, k jejich změně, zničení či ztrátě, neoprávněným přenosům, k jejich jinému neoprávněnému zpracování, jakož i k jinému zneužití a aby byly personálně a organizačně nepřetržitě po dobu zpracovávání údajů zabezpečeny veškeré povinnosti zpracovatele osobních údajů, vyplývající z právních predpisů. Přijatá technická a organizační opatření odpovídají míře rizika. K osobním údajům budou mít přístup pouze oprávněné osoby . Oprávněné osoby Prodejce, které zpracovávají osobní údaje podle těchto podmínek, jsou povinny zachovávat mlčenlivost o osobních údajích a o bezpečnostních opatřeních, jejichž zverejnění by ohrozilo jejich zabezpečení. Prodejce zajistí jejich prokazatelné zavázání k této povinnosti.
Po ukončení poskytování plnění, je Prodejce povinen všechny osobní údaje vymazat, pokud nemá povinnost uložit osobní údaje na základě zákona (např. daňový zákon)
Vztahy těmito podmínkami výslovně neupravené se řídí GDPR.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.