cz

Tsunami

Tsunami

Srdečně vás vítám v mém barevném a rozmanitém Potvorkoutku. Jmenuji se Radka a pracuji jako zdravotní laborantka hematologie - biochemie. Su z Brna, už nějaký ten pátek ale bydlíme v Táboře, v Jižních Čechách. Mým koníčkem je hlavně šití, to mě baví.

Jsem samouk, nepoužívám většinou žádné střihy a metr potřebuji jen občas . Finální podoba mých výrobků vzniká během šití, na začátku mám jen lehkou představu jak by to mělo vypadat. Improvizuji, vymýšlím pořád něco nového a to mě baví nejvíc. Nerada dlouho šiju ze stejné látky, proto nakupuji pořád nové a nové.

Co vidíte na fotkách je ušito, to přesně v balíčku očekávejte. Neplatí pro zakázkové šití, to vždy uvádím v popisu, že ušiju dle vašich boků - na zakázku.

Rozměr boků, které uvádím v popisu je: nejširší místo kolkolem zadečku.

Pokud byste měli zájem o nějakého klona již prodaného výrobku a já budu mít ještě látku, ráda vám ušiju výrobek dle vámi udaných rozměrů na zakázku.

Pěkné dny a sny přeje Tsunami.

 

Balíček Vám zašlu nejpozději do tří pracovních dnů od připsání platby na účet, podle toho, jak chodím do práce. Při nákupu více kusů, které se vejdou do obálky, vám bude připočítáno pouze jedno, uvedené poštovné. Zasílám doporučeně - prioritně. Při více kusech, které budu muset dát již do krabice, poštovné bude taky jedno, ale musím ho, při přijetí objednávky, navýšit na 120Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.