cz

Spackovam

Spackovam
Novinky/sdělení:
3.2.2017 17:03:44
Týden nebudu doma a asi ani u počítače, objednávky budu vyřizovat do pondělka 6.2., odesílat budu až 13.2.
Další novinky...

Dobrý den,

nejsem švadlena ani v jiném ohledu tvořivý profesionál. Všechno co v mé nabídce najdete tvoříme doma v podstatě jen tak pro radost :) Je tedy možné, že najdete drobné nedostatky. Proto se klidně ptejte a pokud byste si přáli poslat více fotek výrobku ráda vyhovím.

Všechno oblečení lze prát na 40%.

Nemám pravý overlock, takže sešívané věci nejsou v lemech začištěné.

Nově jsem se pustila také do šití šatiček na Barbínky. Suchý zip tam většinou nedávám, zdálo se mi že takto to je jednodušší a netrhá to látky... Vrchní díly šatiček jsou elastické, tak stačí jednoduše navléct přes nohy a drží to. Foceno na pravé Barbie od Matella (některé moderní panenky typu Barbie mají menší tělíčko, tak na těch to úplně krásně držet nemusí, ale i s těmi si dcerka hraje a zatím nic nereklamovala, tak snad budete spokojeni i vy :).

Doprava Českou poštou, doporučeně.

V Praze je možný osobní odběr avšak kvůli EET i při osobním předání je bohužel nutná platba zboží předem na účet!!! Osobní předání je možné v Praze 15 a na trase metra C (Vyšehrad - Háje).

Fakturu k zakoupenému zboží si můžete vytisknout u příslušné objednávky nebo si ji k balíčku vyžádat, automaticky ji nepřikládám. 

Miša

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.