cz

Šárka.Art

Šárka.Art

Jak už je z názvu obchodu jasné, jmenuji se Šárka, baví mě tvořit, malovat, experimentovat, učit se a díky tomu všemu jsem došla až k prodeji na Potvor.cz.

Když se podíváte do mého obchůdku, zjistíte, že mi pod rukama vzniká kde co. Moje tvorba rozhodně není jednotvárná, protože zkouším, co mi zrovna přijde na mysl a když někde vidím nějakou inspiraci, ať už na Pinterestu, v obchodě s korálky nebo na procházce v přírodě, potřebuji ji vyzkoušet.

Brož z březové kůry  Hravé náušnice  Přívěsek houba

Se spoustou dobrých nápadů a vychytávek přichází i můj přítel, kterému tímto připisuji nemalé zásluhy a oficiálně ho pasuji na mého technologického poradce. :)

Další mojí zálibou je malba. Dříve by mě nenapadlo, že bych jednoho dne mohla prodávat své obrazy, myslela jsem si, že malovat prostě nedokážu. Jednoho dne jsem se ale rozhodla, že se naučím kreslit. Dlouho pak zůstalo u tužky, až mi jednoho dne náhodou přišly pod ruku akvarely a já zjistila, že i barvami to půjde. A jak! Malba mě doslova pohltila. K akvarelu se přidal akryl a uvidíme, s čím budu experimentovat dál.

Ve Větru - Akvarel na uměleckém kartonu, A3  Snění - Akvarel na uměleckém kartotu, A3  Agent - Akryl na plátně, 60 x 50 cm

Tvořím pro radost a věřím, že mé výrobky nebudou muset dlouho ležet smutně zavřené v krabici a že přinesou radost i Vám. V klidu si probrouzdejte můj obchod a jestli Vám něco padne do oka, neváhejte se ozvat!

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.