cz

Patte

Patte
Novinky/sdělení:
11.11.2018 13:50:46
Dovolte, abych Vás pozvala dne 17. a 18. listopadu do Prahy na MINT Market, který se koná v Praze v obchodním domě Kotva. Naleznete nás v 5. patře, st...
Další novinky...

PATTE DESIGN je stylová a originální móda z české dílny. Většinu zboží šijí naše švadleny na objednávku a to z kvalitních materiálů, který se nežmolkuje ani nevytahává. Oblečení Patte design navrhuje Hana Sedláčková, která oblékala hvězdy jako je například Leoš Mareš. Naše tepláky s oblibou nosí také Gábina Partyšová a Natálie Grossová.
Pohodlné, kvalitní, luxusní a stylové, to je PATTE DESIGN!
Buďte i vy nepřehlédnutelní!

 

Módní designérka Hana Sedláčková působí na módní scéně již spoustu let. Své modely představila na prestižních přehlídkách u nás i v zahraničí. Několikrát byla nominovánana titul Top style designér na Fashion weeku v Praze i na titul Výtvarník sezony. Obléká celebrity a známé osobnosti. Nejznámější jsou asi Kožichy Leoše Mareše.

Modely Hany Sedláčkové byly publikované ve spoustě módních časopisů jako je Elle, Cosmopolitan, Harper´s Bazar, Style, Marie Claire, slovenská Eva, JOY a další. Její kolekce vysílala i světová Fashion TV.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.