cz

PARROT

PARROT
Novinky/sdělení:
9.2.2021 7:49:34
Dobrý den, NOVĚ zasílám zboží přes zásilkovnu, cena poštovného je snížena na 85,- místo 115,- přes DPD. Pro účely přepravy potřebuji váš e.mail a tele...
Další novinky...

Jmenuji se Ludmila Pleskačová a říkají mi Luďka, mí obchodní partneři mi říkali paní Parrotová, Islanďané pak Mrs. PARROT a Vy jste mi tady na začali říkat PARROTka.

Celý svůj profesní život jsem se věnovala sériové výrobě zančkové dětské konfekce PARROT® viz. sekce Historie firmy.

Dnes jsem ale solitér a moje autorská výroba kabelek všemožných druhů, tvarů a materiálů je pro mě tvůrčí realizací a zábavou. Musím přiznat, že mě to zcela pohltilo, je to něco úplně jiného vyrábět jediný, (či jedinečný) kus, než plánovat a vymýšlet složitou sériovou výrobu. Všechny moje kabelky vyrobeny s láskou a profesionálně, vyrábím a tvořím sama.

Většinou nemám předem představu co bude "dnes" za tašku, rozhoduji se až na dílně, poté co se přebírám v mé hadrárně ...a najednou, mě popadne tvůrčí zápal a jdu do toho. Velmi si taky užívám svobodu, volnost a extravaganci, kterou si tady můžu při tvorbě dovolit.

Zakázky:

Ve své nabídce mám kabelky typu messinger s použitím vinylového panelu ve formátu cca A4 / může být i menší/. Pro zájemce mohu ušít kabelky s použitím Vámi dodaného motivu, fotografie či jiného oblíbeného obrázku. Popřípadě pokud by jste si vybrali něco z již prodaného zboží, vyrobím na zakázku, podobné zboží , nebo modifikaci, pokud budu mít materiál a bude to v mých silách.....pak neváhejte mě kontaktovat.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.