cz

oXo's

oXo's

Tak sem bych asi měla napsat něco o sobě... Jenže co? Už vím - v prvé řadě Vás vítám ve svém obchůdku (to už je tak otřepaná fráze, že jsem ji musela dát výrazněji).

A moje životní motto? Momentálně asi toto: "Já nejsem blázen, já jsem letadlo!" A to si zapište za uši! :-D

Nebudu sem psát, že ruční práce mě bavily od mých dětských let... Bavily, jenže ruční práce je pro mě třeba i rozebrat auto a opravit ho, resp. jej poskládat zpět do provozuschopného stavu Smějící se (což jsem mimochodem s mým tatínkem taky dělala - ono rozebrat celou palubku, když vám tam nesvítí jedna blbá žárovička... no občas větší piplačka, než ty moje korálky Smějící se). 

Proč dělám korálky? No - protože se mi chce. Je to pro mě relax, odpočinek, a když odpočívám, tak dělám blbosti... Teda pardon, korálky dělám, abych ty blbosti nedělala. Překvapený Navíc doufám, že díky korálkům si přivydělám na splnění svého snu - a to jít studovat (bohužel, vzhledem k tomu, že jsem již starší, stát mi již školu neproplatí, musím si ji zacvakat sama). Tudíž každá korunka získaná za mé výtvory odejde na mé nejtajnější tajné konto a budou se mi tam syslit korunky na studium.

Nicméně - věřte, každý  můj kousek, každý šperk je dělaný s láskou a doufám, že vás nějaký můj kousek zaujme (co to kecám - zaujme - že Vás okouzlí tak, že si ho budete chtít i koupit Smějící se).

Tak vstupte dále

Vaše Julie

A co říci na závěr? Asi proč zrovna název oXo's... No jednoduše - již léta mám své dva oblíbené nicky. Ovšem první - ten na první pohled vypadal, že jsem chlap! Ovšem s tímto "chlapským" nickem jsem byla tak profláklá, že jsem potřebovala svůj tajný nick - tak jsem si založila oXoXoXo - prostě piškvorku. Nebudete tomu věřit, ale když na mě někdo zavolá "piškvorko", já na to i slyším! Ale na nick, který by měl zaujmout, bylo oxoxoxo příliš dlouhé, tak jsem to rádoby inteligentně zkrátila na oXo's. Prostě šperky od oXo's - ty jsou nej! :))))

Úvodní foto: Filip Matušinský, 2006

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.