cz

Závěsný amulet - Orgonit na OBJ

420,- Kč
1 ks
14 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
89,- Kč
175,- Kč
180,- Kč

Popis

Tato nabídka - Na objednávku / na Míru

Dle znamení Zvěrokruhu / zacílení / Vašeho přání...

Ochranný talismanan - tento vyobrazený je již prodán - mohu vyrobit jakýkoliv motiv... dle vašeho přání, zacílení... každý bude originál

Zavěšení - na silikonu ( přikládám náhradní 2m silikon, aby jste si mohli vhodnou délku přizpůsobit ) dozdobeno korálky a krystalem na řetízku.

Tento orgonitek bude vyroben při Úplňku. Orgonitek bude mít silněší vibrace a rychlejší tok energii.

Úplněk/ nejsilnější fáze měsíce - byl vždy považován za magický den - měsíc má vliv na naše tělo i psychiku a na různé přírodní úkazy.

Vyobrazený oronitový závěs je vyroben ze dvou orgonitů...

Zacílení: Energie, Ochrana, talisman - dle vložených polodrahokamů

Může obsahovat: Křišťál Iris, Jaspis, Turmalín, Karneol, měsíční kámen, bílý Achát, Lapis, české granátky, Jantar, Citrín nebo dle vašeho přání, hlavně sestava bude dle zacílení...

Je velmi krásný. Celý čirý... s odlesky špon a polodrahokamů, mohu i zátónovat do blankytu, tyrkysu...

Velikost orgonitu 4 x 1 cm

Podrobný popis ,,certifikát,, bude přiložen.

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější léčivý polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, urychluje léčení všech nemocí, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Granát - magický symbol lásky - velmi výborný pomocník pro uvolnění našich skrytých přání a potřeb z podvědomí - snadněji se s jeho pomocí vyjadřujeme a projevujeme emoce...podporuje a aktivuje naši sexualitu...zadíváním se do jeho záblesku se uvolní naše potřeby...

Granát - kámen síly a energie - také lásky / emocí na vyšší úrovni

******************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka..., obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Každý orgon obsahuje více druhů kovových špon, měděnou spirálu s krystalem křišťálu ( zesilovač ), mohou být přidány různé druhy polodrahokamů ( dle programování ), čirá pryskyřice bez příměsí.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí odbornou lékařskou péči a nedokáže zázraky.

Před odesláním každý výrobek nabíjím vlastní energií.

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.