cz

Z mořské pěny - souprava

697,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
68,- Kč
121,- Kč
115,- Kč
155,- Kč

Popis

Originální souprava se skládá z náhrdelníku, náramku a náušnic.


Náhrdelník:


Výrazný skleněný přívěsek kapkovitého tvaru tyrkysovo zelné barvy s bronzovým zdobením je usazen do středu náhrdelníku.


Po obou stranách náhrdelníku vede řetízek s umístěnými tyrkysovými a zelenými voskovanými perličkami a skleněnými broušenými korálky.


Obvod náhrdelníku je pomocí prodlužovacího řetízku nastavitelný až do délky 55 cm, je na řetízku s velkými oky, takže karabina (zapínání) lze umístit kamkoliv blíže dle potřeby.


Velikost přívěsku/kapky je 6 x 3,2 cm - na kapce je však bohužel uražený malý kousek (cca 3 mm) na spodním konci s přední pohledové strany, není to moc znát, nicméně radši o tom píšu a dávám za toto nižší cenu - byť i tato snížená cena působí vysoce je to vzhledem k velkému množství dražšího použitého materiálu (italské sklo, voskované skleněné perličky, broušené skleněné korálky, řetízek) a pracnosti. Díky tomuto je souprava také nádherná.


Zapínání je na karabinku a prodlužovací řetízek.


Použité kovové komponenty jsou z obecného kovu a jsou stříbrné barvy.

Náramek:


Náramek je zhotovený z mnoha a mnoha tyrkysových a zelených voskovaných perliček a broušených skleněných korálků, které o sebe jemně cinkají.


Obvod náramku je až 21,5 cm, je rovněž na řetízku s velkými oky a tak lze karabina od obvodu 16,5 cm zapnout kamkoliv dle potřeby,


Zapínání náramku je na karabinku a prodlužovací řetízek.


Kovové komponenty jsou z obecného kovu a stříbrné barvy.


Náušnice:


Náušnice jsou tvořeny "chumlíčky" ze stejných voskovaných perliček a skleněných broušených korálků jako na náhrdelníku.


Celková délka náušnice včetně zapínání je 3,5 cm.


Zapínání je na otevřený afroháček - plastovou zarážku proti vypadnutí dodávám společně s náušnicemi. Na přání mohu přendat na antialergické zapínání z chirurgické oceli či rhodia (příplatek 10,- Kč) nebo klipsové zapínání pro nepropíchnutá ouška (příplatek 26,- Kč).

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.