cz

vonný vosk do aromalampy vánoční PERNÍČKY

998 ks
2 dny
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
100,- Kč

Popis

Vonný vosk PERNÍČKY - vůně spojena se zimním obdobím, s přípravou na Vánoce, pečením cukroví ... Kouzelné chvíle, které nastávají jedenkrát v roce, kouzelné chvíle snášející do všedních dnů VŮNI VÁNOC. Vůně čerstvě upečených parníčků nás naladí na příjemnou atmosféru, vnese do prostoru pohodu, klid a lásku ... Nostalgie dětství ...

Rozpuštěný vonný vosk velmi rychle provoní celý byt. Pro maximální vonný efekt rozpusťte vosk v aromalampě pomocí běžné čajové svíčky. Vosk nepokládejte do vody. Po sfouknutí svíčky vosk ztuhne a dá se znovu použít. Jeho objem neubývá, pouze se z něj po čase odpaří vonné esence. Po celkovém vypaření vůně vložte aromalampu do mrazáku a po chvíli půjde použitý vosk volně vyloupnout.

Gramáž: 20 gramů / kus.
Balení: každý vosk je vložen do papírového košíčku - viz detailní fotografie, baleno do celofánového sáčku . Cena uvedena za kus.

Použití: vonný vosk vyjměte z papírového košíčku, vložte do misky aromalampy, zapalte svíčku a nechejte rozpustit. Nepoužívejte vodu! Vůně se uvolňuje až při úplném rozpuštění vosku.

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.