cz

vonný vosk do aromalampy BÍLÉ VÁNOCE

997 ks
2 dny
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
100,- Kč

Popis

Vonný vosk BÍLÉ VÁNOCE - tichá krása vánoc ve směsi oblíbených dřevitých tónů /skořice/, ovocných tónů /pomeranč/ a chladivého čerstvě spadaného sněhu. Navození zimní atmosféry s lehkými a příjemně se rozlínajícími tóny ve sladěné kombinaci.

Vonné vosky vyrábíme za použití nejlepších surovin (přírodní palmový vosk). Důležitou součástí vonných vosků jsou přírodní vonné výtažky, silice nebo aroma na přírodní bázi.
Rozpuštěný vonný vosk velmi rychle provoní celý byt. Pro maximální vonný efekt rozpusťte vosk v aromalampě pomocí běžné čajové svíčky. Vosk nepokládejte do vody. Po sfouknutí svíčky vosk ztuhne a dá se znovu použít. Jeho objem neubývá, pouze se z něj po čase odpaří vonné esence. Po celkovém vypaření vůně vložte aromalampu do mrazáku a po chvíli půjde použitý vosk volně vyloupnout.

Gramáž: 20 gramů / kus.
Balení: každý vosk je vložen do papírového košíčku - viz detailní fotografie, baleno do celofánového sáčku . Cena uvedena za kus.

Použití: vonný vosk vyjměte z papírového košíčku, vložte do misky aromalampy, zapalte svíčku a nechejte rozpustit. Nepoužívejte vodu! Vůně se uvolňuje až při úplném rozpuštění vosku.

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.