cz

Ve fialovém - ametyst

610,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
70,- Kč
120,- Kč
150,- Kč

Popis

Šperk je vyroben cínováním. Je tvořen překrásným, velkým, sytě fialovým ametystem, který je velký 4 x 4 cm. Doplňují jej drobnější ametysty ve stejně intenzivní barvě.

Celý šperk je veliký 6 x 6 cm a je zavěšen na černé kůži, silné 2 mm, dlouhé 43 cm s prodlužujícím řetízkem.

Výrobek je leštěn, patinován a ošetřen antioxidantem.

Ametyst

patří do velké skupiny drahých kamenů Křemenů, do které se řadí poměrně velké množství barevných variací, např. růžový růženín, čirý křišťál nebo žlutý citrín. Od středověku má své nezastupitelné místo v biskupských prstenech jako symbol víry a duševní čistoty.

Klasický ametyst má fialovou až levandulovou barvu v různé sytosti od téměř čiré až po neprůhlednou. Takovýto hodně sytě barevný až neprůhledný ametyst se nazývá sibiřský ametyst i když vůbec nemusí pocházet ze jmenované oblasti. Ametyst je velmi oblíbený drahý kámen již od starověku, kdy jej lidé nosili jako talisman proti opilosti.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, obdařený vysoce spirituálními vibracemi. Brání nositele před psychickými útoky, neboť jejich energii proměňuje v lásku. Coby přírodní sedativum blokuje ametyst geopatogenní zóny a negativní energie prostupující prostředím kolem nás. Jeho vyrovnanost napomáhá při meditacích. Ametyst má silnou léčivou a očistnou moc.
a bloky všeho druhu. Pokud se užívá na vyšších úrovních osobnosti, otevírá ametyst bránu do jiné reality.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.