cz

Trojitý tužkovník s dinosaurem

550,- Kč
1 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
120,- Kč

Popis

Dřevěný ručně malovaný tužkovník doplněný o malovaný výřez dinosaura, jméno a doplňky.

Vnější rozměry: 30 x 9 x 10,5 cm. Možno použít na tužky, pastelky, štětce, nůžky... Malováno zdravotně nezávadnými akrylovými barvami. Praktický dárek a zároveň milá dekorace do dětského pokojíčku.

Jméno doplním dle vašeho přání. Změna barvy tužkovníku je možná, změna barvy písma také. Na přání vám vyrobím tužkovník i s jiným motivem - lze použít jakýkoliv výřez z dvojtužkovníku.

Dodací podmínky:

Nabízím (a doporučuji) zasílání službou Zásilkovna, kde cena poštovného je 70,- Kč a doba doručení je max. do 5 pracovních dní od připsání platby na účet. Pokud si přejete doručit Zásilkovnou, vyberte si prosím výdejní místo, kam chcete zboží zaslat, a připište mi ho do poznámky k objednávce: https://www.zasilkovna.cz/pobocky . Výši poštovného upravím při přijetí objednávky.

Cena poštovného 120,- Kč uvedená u zboží je za zaslání 1 kusu zboží jako "balík do ruky" Českou poštou. Při více kusech se může poštovné navýšit až na 150,- Kč (výši upravím při přijetí objednávky). Doba doručení je max. do 5 pracovních dní od připsání platby na účet.

K uvedené době si prosím připočtěte 1-2 dny, které trvá bankovní převod.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.