cz

Tepaný přívěsek - SMARAGD - hypoalergenní chirurgická ocel

465,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
56,- Kč

Popis

"SMARAGD" - drátkovaný přívěsek, vyrobený ručně z chirurgické oceli Osteofix, tepaný s odrátkovanou, větší kapkou drahokamu-smaragd.

Vhodné pro alergiky.

Délka přívěsku (včetně závěsu-háčku) cca 5,3 cm.

Přívěsek je bez řetízku, v nabídce mám více druhů zavěšení (řetízků), které si k přívěsku můžete zakoupit.

SMARAGD

Užití: láska, peníze, ochrana, mentální síly

Vlastnosti: receptivní kámen, přiřazen planetě Venuše a elementu země. Je kamenem úspěšné lásky, přivádí ji do našeho života, přivolává věrnost a štěstí, partnerské vztahy udržuje v rovnováze, přináší přátelství, uklidňuje city a zajišťuje fyzickou i duševní rovnováhu, spojuje nás s přírodou, která nám pomáhá, pokud s ní jednáme v souladu, posiluje paměť, zvyšuje vnímavost, ovlivňuje vědomou i podvědomou mysl, uděluje veškeré vědění minulosti, současnosti a budoucnosti. Je též silným ochranným kamenem, během spánku zadržuje noční záření. V podnikání zajišťuje dobré obchody, podporu odbytu a zvýšení veřejného povědomí o firmě. Otevírá srdeční čakru.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný-drží stálý tvar, hypoalergenní-vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

Objednávku odesílám v termínu, který je psaný u výrobku - až po připsání platby na účet. Termíny nejsou u všech výrobků stejné.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.