cz

Svatební pokladnička malá - dorůžova

265,- Kč
1 ks
14 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
120,- Kč

Popis

Dřevěná pokladnička je pečlivě opracovaná, ručně malovaná akrylovou barvou a decentně žíhaná. Dozdobená je dvěma dřevěnými výřezy srdíček. Rozměry cca 11,5 x 7 x 7 cm.

Pokladnička má vysouvací dno pro snadné vysypání úspor. Dobře poslouží k uložení peněžního svatebního daru.

Svou představu ohledně nápisu, barev nebo doplňků mi napište vnitřní poštou. Např. mohu napsat "NA SPOLEČNOU BUDOUCNOST", "NA SPOLEČNOU CESTU ŽIVOTEM", "NA SVATEBNÍ CESTU", "NOVOMANŽELŮM"... Místo srdíček mohu ozdobit kvítky, čtyřlístky nebo hvězdičkami.

Na přání mohu na dno kasičky připsat věnování.

Dodací podmínky:

Nabízím (a doporučuji) zasílání službou Zásilkovna, kde cena poštovného je 70,- Kč a doba doručení je max. do 5 pracovních dní od připsání platby na účet. Pokud si přejete doručit Zásilkovnou, vyberte si prosím výdejní místo, kam chcete zboží zaslat, a připište mi ho do poznámky k objednávce: https://www.zasilkovna.cz/pobocky . Výši poštovného upravím při přijetí objednávky.

Cena poštovného 120,- Kč uvedená u zboží je za zaslání 1 kusu zboží jako "balík do ruky" Českou poštou. Při více kusech se může poštovné navýšit až na 150,- Kč (výši upravím při přijetí objednávky). Doba doručení je max. do 5 pracovních dní od připsání platby na účet.

K uvedené době si prosím připočtěte 1-2 dny, které trvá bankovní převod.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.