cz

Svatební pokladnička "domeček"

340,- Kč
1 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
120,- Kč

Popis

Tato kasička je hotová skladem a připravená ihned k odeslání. Je tedy vhodná pro Ty z Vás, kteří hledáte svatební dar na poslední chvíli.

Dřevěná pokladnička ve tvaru domečku je ručně malovaná akrylovými barvami, patinovaná, opatřená nápisem a dozdobená výřezy srdíček.

Rozměry pokladničky cca 10,5 x 5,5 x 10,5 cm. Pokladnička má na dně gumovou zátku pro snadné vysypání úspor. Dobře poslouží k uložení peněžního svatebního daru..

Dodací podmínky:

Nabízím (a doporučuji) zasílání službou Zásilkovna, kde cena poštovného je 70,- Kč a doba doručení je max. do 5 pracovních dní od připsání platby na účet. Pokud si přejete doručit Zásilkovnou, vyberte si prosím výdejní místo, kam chcete zboží zaslat, a připište mi ho do poznámky k objednávce: https://www.zasilkovna.cz/pobocky . Výši poštovného upravím při přijetí objednávky.

Cena poštovného 120,- Kč uvedená u zboží je za zaslání 1 kusu zboží jako "balík do ruky" Českou poštou. Při více kusech se může poštovné navýšit až na 150,- Kč (výši upravím při přijetí objednávky). Doba doručení je max. do 5 pracovních dní od připsání platby na účet.

K uvedené době si prosím připočtěte 1-2 dny, které trvá bankovní převod.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.