cz

Svatební krabička s vyřezávaným srdcem

360,- Kč
1 ks
14 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
120,- Kč

Popis

Dřevěná ručně malovaná krabička ozdobená velmi jemným výřezem srdce a menším srdíčkem. Malována akrylovou barvou v odstínu mentolu. Vnější rozměry krabičky: 15 x 15 x 6 cm.

Krabice slouží jako svatební dar novomanželům, jako schránka na peněžní dar nebo jako krabice drobných vzpomínek (např. fotek). Může ale posloužit i coby valentýnské dárkové balení pro šperk.

V případě zájmu mohu na krabičku doplnit text. Jeho znění připište do poznámky v objednávce. 

Dodací podmínky:

Nabízím (a doporučuji) zasílání službou Zásilkovna, kde cena poštovného je 70,- Kč a doba doručení je max. do 5 pracovních dní od připsání platby na účet. Pokud si přejete doručit Zásilkovnou, vyberte si prosím výdejní místo, kam chcete zboží zaslat, a připište mi ho do poznámky k objednávce: https://www.zasilkovna.cz/pobocky . Výši poštovného upravím při přijetí objednávky.

Cena poštovného 120,- Kč uvedená u zboží je za zaslání 1 kusu zboží jako "balík do ruky" Českou poštou. Při více kusech se může poštovné navýšit až na 150,- Kč (výši upravím při přijetí objednávky). Doba doručení je max. do 5 pracovních dní od připsání platby na účet.

K uvedené době si prosím připočtěte 1-2 dny, které trvá bankovní převod.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.