cz

Šedá rouška s nápisem Tohle není přepadení!

Šedá rouška s nápisem Tohle není přepadení!
vyprodáno

Popis

Berme život s humorem! Dvouvrstvá tvarovaná bavlněná rouška s ručně psaným nápisem.

Líc: šedé bavlněné plátno
Rub: vzorovaný bavlněný popelín, příjemný na tvář

Rozměry: Prosím měřte! Od ucha k uchu cca 22 cm, od nosu pod bradu cca 16,5 cm. Na ilustračních fotkách vidíte, jak rouška sedí.

Zavazování: V každém tunýlku plochá gumička, upravte si dle potřeby k zavázání za uši. Nápis: textilní barvou, zažehleno, používám kvalitní textilní barvy. Šiju výhradně z nových látek, které jsou předsrážené.

Údržba: Před prvním použitím doporučuji přežehlit. Prach a drobná smítka lze očistit lepicím válečkem. Perte na 40 ° nejlépe na šetrný program a v pracím sáčku, žehlete oboustranně na 2 puntíky (150 °).

Sterilizace roušky: Vložte roušku do kastrolu s horkou vodou, přiveďte k varu, nechte varem projít a pomalu vychladnout. Nebo dejte roušku na pařáček, jako když ohříváte knedlíky. Nechte pár minut propařovat, pak kastrol odstavte a nechte vychládat.

Sterilizaci mám vyzkoušenou, doma napařujeme jako knedlíky, roušky se tolik nenacucají vodou a rychleji uschnou.

Chcete "svůj" nápis nebo se vám líbí něco z prodaných? Napište mi, ráda vyjdu vstříc.

pánská rouška, rouška pro muže, rouška s nápisem, rouška pro kluky, vtipná rouška, rouška pánská, rouška jednobarevná, rouška černá, rouška šedá, rouška modrá, rouška maskáčová, rouška s obrázkem, rouška s motivem, rouška pro teenagera, rouška zdobená, rouška army styl, rouška vtipná, rouška s humorem, rouška s hláškou, rouška s textem, rouška s nášivkou, pivo, hospoda, káva, kafe, kavárna, prymula, plukovník, rozkaz, ministr zdravotnictví, vtip na covid, vtipy na prymulu, vtipem proti covidu, superhrdina, opatření, lockdown, kovid, kovid19, maskáčová rouška

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.