cz

Šedá rouška s nápisem Mám hlad!

120,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
55,- Kč

Popis

Berte to s humorem! Dvouvrstvá bavlněná rouška s ručně psaným nápisem. Udělejte si z roušky módní doplněk proti splínu.

Líc: šedé bavlněné plátno

Rub: bílé bavlněné plátno

Rozměry: Prosím měřte! Od ucha k uchu cca 20 cm, od nosu pod bradu cca 16,5 cm. Na ilustračních fotkách vidíte, jak rouška sedí.

Šňůra: pružná polyesterová v barvě khaki, bez jádra, běžně se používá do mikin či bund; délka 2 metry, upravte si dle potřeby k zavázání za uši či za hlavu. Pokud chcete vázat za uši, ustřihněte na každou stranu 50 cm a upravte si.

Nápis: textilní barvou, zažehleno, používám kvalitní textilní barvy.

Šiju výhradně z nových látek, které jsou předsrážené.

 

Údržba: Před prvním použitím doporučuji přežehlit. Prach a drobná smítka lze očistit lepicím válečkem. Perte na 40 °, žehlete oboustranně na 2 puntíky (150 °).

Sterilizace roušky

1. způsob: Vložte roušku do kastrolu s horkou vodou, přiveďte k varu, nechte varem projít a pomalu vychladnout.
2. způsob: Dejte roušku na pařáček, jako když ohříváte knedlíky. Nechte pár minut propařovat, pak kastrol odstavte a nechte vychládat.

Sterilizaci mám vyzkoušenou, doma napařujeme jako knedlíky, roušky se tolik nenacucají vodou a rychleji uschnou.

Chcete "svůj" nápis nebo se vám líbí něco z prodaných? Napište mi, ráda vyjdu vstříc, pokud je materiál.

Při sterilizaci aplikace nepustí barvu.

Moje zkušenost: Šiju jednu velikost roušky (zkontrolujte si rozměry viz výše), zatím všem z rodiny a příbuzných seděla. Napište, pokud byste chtěli zvětšit. Roušky doma napařujeme jako knedlíky asi 15 minut, pak necháme v kastrolu vychládat, usušíme a přežehlíme. Barvy na textil nepustily, všechno testuji. Bavlněné látky obecně vždy trošililinku při napařování vodu zabarví, ale nemá to vliv na kvalitu roušky.

pánská rouška, rouška pro muže, rouška s nápisem, rouška pro kluky, vtipná rouška, rouška pánská, rouška jednobarevná, rouška černá, rouška šedá, rouška modrá, rouška maskáčová, rouška s obrázkem, rouška s motivem, rouška pro teenagera, rouška zdobená, rouška army styl, rouška vtipná, rouška s humorem, rouška s hláškou, rouška s textem, rouška s nášivkou

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.