cz

Růžová rouška pro babičku

120,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
55,- Kč

Popis

Rouška s nápisem Nejlepší babička.

Motivy miniaturních kosočtverců (černé a růžové na bílém podkladu). Dvouvrstvá, tvarovaná rouška je ušita z jemného popelínu. Je velmi příjemná na tvář.

Líc: vzorovaný bavlněný popelín, lehký a hustý, jemný vzor

Rub: vzorovaný popelín, jemný, velmi příjemný na obličej

Rozměry: Prosím měřte! Od ucha k uchu cca 22 cm, od nosu pod bradu cca 16,5 cm. Na ilustračních fotkách vidíte, jak rouška sedí.

Zavazování: kulatá gumička. Zavažte na uzel dle potřeby a zatáhněte uzlík zpět do tunýlku. Šiju výhradně z nových látek, které předsrážím. 100% bavlna.

Údržba: Před prvním použitím doporučuji přežehlit. Prach a drobná smítka lze očistit lepicím válečkem. Perte na 40 °, žehlete oboustranně na 2 puntíky (150 °).

Sterilizace roušky

1. způsob: Vložte roušku do kastrolu s horkou vodou, přiveďte k varu, nechte varem projít a pomalu vychladnout.

2. způsob: Dejte roušku na pařáček, jako když ohříváte knedlíky. Nechte pár minut propařovat, pak kastrol odstavte a nechte vychládat.

pánská rouška, rouška pro muže, rouška s nápisem, rouška pro kluky, vtipná rouška, rouška pánská, rouška jednobarevná, rouška černá, rouška šedá, rouška modrá, rouška maskáčová, rouška s obrázkem, rouška s motivem, rouška pro teenagera, rouška zdobená, rouška army styl, rouška vtipná, rouška s humorem, rouška s hláškou, rouška s textem, rouška s nášivkou, pivo, hospoda, káva, kafe, kavárna, prymula, plukovník, rozkaz, ministr zdravotnictví, vtip na covid, vtipy na prymulu, vtipem proti covidu, superhrdina, opatření, lockdown, kovid, kovid19, maskáčová rouška, James Bond, agent, 007, babička, dědeček, pro babičku, pro dědečka, pro dědu

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.