cz

Roušky pro babičku a dědečka, sada 2 ks

Roušky pro babičku a dědečka, sada 2 ks
vyprodáno

Popis

Roušky pro babičku a dědu s nápisem Nejlepší babička, Nejlepší dědeček. Sada 2 kusů.

Dvouvrstvá tvarovaná rouška.

Rouška pro babičku: vzorovaný popelín, motivy miniaturních černých a růžových kosočtverců na bílém podkladě.

Rouška pro dědu: modré bavlněné plátno

Rubová strana je ušita z jemného popelínu. Je velmi příjemná na tvář.

Rozměry: Prosím měřte! Od ucha k uchu cca 22 cm, od nosu pod bradu cca 16,5 cm. Na ilustračních fotkách vidíte, jak rouška sedí. Zavazování: kulatá gumička. Zavažte na uzel dle potřeby a zatáhněte uzlík zpět do tunýlku. Šiju výhradně z nových látek, které předsrážím. 100% bavlna.

Údržba: Před prvním použitím doporučuji přežehlit. Prach a drobná smítka lze očistit lepicím válečkem. Perte na 40 °, žehlete oboustranně na 2 puntíky (150 °).

Sterilizace roušky

1. způsob: Vložte roušku do kastrolu s horkou vodou, přiveďte k varu, nechte varem projít a pomalu vychladnout.

2. způsob: Dejte roušku na pařáček, jako když ohříváte knedlíky. Nechte pár minut propařovat, pak kastrol odstavte a nechte vychládat.

pánská rouška, rouška pro muže, rouška s nápisem, rouška pro kluky, vtipná rouška, rouška pánská, rouška jednobarevná, rouška černá, rouška šedá, rouška modrá, rouška maskáčová, rouška s obrázkem, rouška s motivem, rouška pro teenagera, rouška zdobená, rouška army styl, rouška vtipná, rouška s humorem, rouška s hláškou, rouška s textem, rouška s nášivkou, pivo, hospoda, káva, kafe, kavárna, prymula, plukovník, rozkaz, ministr zdravotnictví, vtip na covid, vtipy na prymulu, vtipem proti covidu, superhrdina, opatření, lockdown, kovid, kovid19, maskáčová rouška, James Bond, agent, 007, babička, dědeček, pro babičku, pro dědečka, pro dědu, sada roušek, roušky v sadě, sada roušky, senior, senioři, rouška pro seniora, rouška pro seniory

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.