cz

Rouška-dvouvrstvá,kapsa,tvarovací pásek kolem nosu

129,- Kč
10 ks
1 den
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč

Popis

Kvalitní rouška - osvědčený střih, který hezky sedí a nikde netahne a neškrtí. Tento typ roušek je lety osvědčený ve zdravotnictví a je opravdu nejlepší.  Podařilo se mi sehnat tavrovací pásky, na všití do roušky, k natvarování a utěsnění kolem nosu, takže se vám konečně přesatnou mlžit brýle. Sama je nosím, i manže la tak jsem prostě musela sehnat, něco, co bude vhodné, nebude tlačit a sjíždět jako drátek. Pásky jsou široké 0,5 cm a opravdu jsou pohodlné a krásně se přizpůsobí tvaru obličeje. Jsou dlouhé 11 cm, takž jdou hezky kolem obou tváří .-).Doporučuji před každým praním, spodním otvorem v roušce pásek vyndat a po vyprání a vyžehlení znovu navléknout.

Jsou zhotovené ze 100%  bavlny. Ve spodní straně je nechaný otvor pro eventuelní vložení nanofiltru, či jiné filtrační vložky, kterou lze vyměnit. Všechny švy jsou čistě zapravené a lemované, aby snesly častou údržbu a po třech vypráních jste je nemuseli vyhodit.

Jsou opatřené šňůrkami k úvazu kolem hlavy, jak je na doplňkové fotce, ale mohu dodat i s gumičkama za uši, stačí napsat. Vnitřní strana je z hygienických důvodů z bílé bavlny.

Dělám i dětské velikosti.

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.