Popis
Říční dokonale lesklé perličky o velikosti cca 7 mm v uzlíkovaném něžném náhrdelníku se zapínáním na karabinku a s prodlužovacím řetízkem.
Délka náhrdelníku 41-46 cm.
Jednotlivé perličky jsou od sebe oddělené uzlíky proti vzájemnému odírání. Perly nejsou přibarvované, mají přírodní barvy v jemných odstínech - bílá, fialková a růžová, které se pravidelně střídají. Perly vynikají dokonalým leskem s duhovými perleťovými odlesky.
VYROBENO UZLÍKOVOU METODOU = perly nejsou jen navlečené, ale jsou od sebe oddělné uzlíky, čímž se zamezí nejen vzájemnému odírání, ale náhrdelník je skvěle ohebný, což u klasického návleku nelze :)
Perly nesmí ve šperkovnici chybět žádné ženě Usmívající se Pokud sháníte dárek, jsou právě perly tím pravým, kterým nikdy nic nepokazíte
Komentáře:
Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.