cz

Pyramidka 8 * Chalcedon - Čistá energie

315,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč
145,- Kč
180,- Kč

Popis

Tato pyramidka je vyrobena při Úplňku - bude mít silnější vibrace a rychlejší tok energií. Objednáváte konkrétní ks dle vyobrazení.

Dárkově baleno s Certifikátem

V tomto orgonitu je zabudovaná i Ochrana aury proti negacím

Orgonit s Chalcedonem - pyramida je universální s vlastnostmi jako každý orgonit - rozráží geopatogenní zóny, eliminuje elektromagnetická záření, dodává energii - dosah orgonitové energie do 8m ( dle vnímavosti majitele ).

Obsahuje Křišťál a Chalcedon

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády

Chalcedon - s čistou energií, která dokáže proměnit vnitřní neklid, strach, obavy v radostné pocity...pohlcuje negativní energie... uvádí tělo i mysl do vzájemné harmonie. Napomáhá pozitivně v mezilidských vztazích, lásce - vyrovnává emoční prožitky.

Hmotnost +-20g, 3,5 x 3,5 x 2,5cm - rozměr.

Barva : čirá s odlesky špon a polodrahokamu, jedna vrstva blankyt, spodní černá

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahrazuje odbornou lékařskou péči a neumí dělat zázraky...

Orgonitová pyramidka obsahuje více druhů kovových špon, křišťál a různé druhy polodrahokamů ( dle programování ), velmi kvalitní čirou pryskyřicí bez příměsí ( používá se i ve zdravotnictví )

***************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka..., obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Před odesláním každý orgonitový energetizer nabíjím vlastní energií přes kyvadlo.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.