cz

Pyramid * Zelené světlo Archanděla * Avanturin

310,- Kč
2 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
89,- Kč
175,- Kč
180,- Kč

Popis

Tato pyramidka je vyrobena při Úplňku - bude mít silnější vibrace a rychlejší tok energií.

Dárkově baleno s Certifikátem

Orgonit s Avanturinem - pyramida je universální s vlastnostmi jako každý orgonit - rozráží geopatogenní zóny, eliminuje elektromagnetická záření, dodává energii - dosah orgonitové energie do 8m ( dle vnímavosti majitele ).

Obsahuje Křišťál, sněžný křemen a Avanturin, ručně tepanou měděnou spirálu, stříbrné kuličky, třpytky

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země... celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády

Avanturin - rozsévá tichou radost a klid

Hmotnost +-15g, 3 x 3 x 2,5cm - rozměr.

Barva : čirá s odlesky špon a polodrahokamu, špička zelenkavá,

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahrazuje odbornou lékařskou péči a neumí dělat zázraky...

Orgonitová pyramidka obsahuje více druhů kovových špon, křišťál a různé druhy polodrahokamů ( dle programování ), velmi kvalitní čirou pryskyřicí bez příměsí ( používá se i ve zdravotnictví )

***************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka..., obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Před odesláním každý orgonitový energetizer nabíjím vlastní Energií přes kyvadlo.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.