cz

První botičky, capáčky, bačkůrky - vločky 0-3 měsíce

555,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
80,- Kč
150,- Kč

Popis

Botičky, bačkorky................ nožičky pod tou nejlepší ochranou :o), pěkně v suchu. Pro zahřátí ležícího miminka nebo třeba jako praktický doplněk při nošení dítěte v šátku. Díky vlastnostem ovčího rouna s celoročním použitím, pohodlím a tepelným komfortem v létě i v zimě.

Botičky jsou vyroveny z česance argentinského merina (velice jemného ovčího rouna v kvalitě 20 mikronů) barveného dle norem Öko-Tex standard 100 na středně růžovou barvu. Rouno takové jemnosti může přijít do styku přímo s pokožkou a nekouše.

Jsou vyrobeny technikou mokrého plstění ovčího rouna. Jde o ruční techniku výroby, což znamená, že výrobky nemusí být zcela identické.

Botičky jsou určeny pro děťátko cca ve věku od 0 - 3 měsíců. Mají vnitřní délku stélky 9 cm. Jsou kombinovány s pleteným dvojitým lemem v čistě bílé barvě ze jemného, dětského 100 % akrylu ošetřeného technologií proti žmolkování. Opatřeny ještě šňůrkou na zavázání kolem nožky, aby pěkně držely.

Ozdobeny jsou navíc ručně vyšitými vločkami v bílé barvě.

Díky skvělým vlastnostem ovčího rouna se v takovýchto botičkách noha ani nepotí, ani jí není zima. Vlákno ovčí vlny má totiž jedinečné vlastnosti (v zimě hřeje, v teple chladí, pohltí až 50 % vlhkosti, než poznáte, že je mokré, dýchá a přirozeně odvádí vlhkost). Nožičky Vaší ratolesti budou vždy v suchu. Botka přizpůsobí tvar nožičce a poskytne jí prostor a komfort.

Přírodní vlastnosti vlny:

Vlna izoluje proti teplu a chladu
Vlna je zdravá
Vlna je nehořlavá
Vlna je odolná statice
Vlna více odolává špíně
SUCHÉ TEPLO
VHODNÁ PRO ASTMATIKY
VHODNÁ PRO ALERGIKY
VHODNÁ PRO REVMATIKY

Barva se může díky nastavení monitoru mírně lišit.

Cena za tento pár.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.