cz

První botičky, capáčky, bačkůrky - purpurové

749,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
150,- Kč
250,- Kč

Popis

Botičky, bačkorky, capáčky,................ nožičky pod tou nejlepší ochranou :o), pěkně v suchu. Do kočárku, postýlky, na hrací deku nebo třeba jako praktický doplněk při nošení dítěte v šátku. Díky vlastnostem ovčího rouna s celoročním použitím, pohodlím a tepelným komfortem v létě i v zimě. Vhodné pro alternativní nošení v šátku :o).

Jsou určeny především jako první botičky pro batole, které vstává či začíná ťapat nebo jen tak sedí či leze...... Můžete je věnovat jako krásný dárek při sdělení početí Vašeho následovníka, a to s pozdější možností jejich využití.................

Botičky jsou vyrobeny z česance argentinského merina (velice jemného ovčího rouna v kvalitě 20 mikronů) barveného dle norem Öko-Tex standard 100 na tmavou purpurovou barvu. Rouno takové jemnosti může přijít do styku přímo s pokožkou a nekouše.

Jsou vyrobeny technikou mokrého plstění ovčího rouna. Jde o ruční techniku výroby, což znamená, že výrobky nemusí být zcela identické.

Díky skvělým vlastnostem ovčího rouna se v takovýchto botičkách noha ani nepotí, ani jí není zima. Vlákno ovčí vlny má totiž jedinečné vlastnosti (v zimě hřeje, v teple chladí, pohltí až 50 % vlhkosti, než poznáte, že je mokré, dýchá a přirozeně odvádí vlhkost). Nožičky Vaší ratolesti budou vždy v suchu. Botka přizpůsobí tvar nožičce a poskytne jí prostor a komfort.

Přírodní vlastnosti vlny:

Vlna izoluje proti teplu a chladu
Vlna je zdravá
Vlna je nehořlavá
Vlna je odolná statice
Vlna více odolává špíně
SUCHÉ TEPLO
VHODNÁ PRO ASTMATIKY
VHODNÁ PRO ALERGIKY
VHODNÁ PRO REVMATIKY
Podrobnosti o vlastnostech ovčí vlny naleznete zde.

Botičky jsou určeny pro děťátko cca ve věku od 6-12 měsíců. Mají velikost 18. Vnitřní délka stélky je 12 cm a jsou formovány na obuvnickém kopytu, aby odpovídaly všem požadavkům na velikost botičky pro naše nejmenší. Obecně platí, že je velikost schopna se přizpůsobit až o jedno číslo více, protože dojde k vyšlápnutí vlny. Přední venkovní výška na střed horní dírky je 5,5 cm, v horní části u zaoblení 7,5 cm, u patičky cca 6,5 cm, šířka v přední části u prstů je cca 6 cm.

Dírky jsou s průchodkami ve stříbrné barvě. Tkaničky jsou bavlněné o délce 70 cm v šedé barvě. Botičky jsou podšity protiskluzovou látkou v šedé barvě. Šito dvojitou kovářskou nití.

Barvy se mohou díky nastavení monitoru mírně lišit.

Botičky budou odeslány v této dárkové krabičce :o)

Cena za tento pár.

Stále se rozhodujete, jaké pořídit svému děťátku první botičky, bačkůrky, capáčky..... Milujete jej a uděláte pro něj to nejlepší. Udělejte si tedy chvilku a podrobně a důsledně si pročtěte a seznamte se s tímto článkem. Tisíce let se rodili a vyrůstali zdraví a statní lidé, bez výdobytků, pomůcek a tzv. berliček současné doby, které jsou nám vnucovány. Já i moje rodina jsme přesvědčeni, že má článek pravdu. A co Vy? Už víte, jaké pořídit Vašemu děťátku P R V N Í botičky?

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.