cz
499,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč
150,- Kč

Popis

Autorský cínovaný šperk, Miluše Škachová.

Romantický cínovaný prsten,jehož základem je nádherný přírodní lodolit (fantómový křišťál) o velikosti 18 x 12 mm. Často bývá nazýván „šamanským kamenem", protože právě tento druh křišťálu používají mnozí léčitelé.
Od běžného křišťálu se lodolit liší inkluzemi jiných minerálů, které mohou většinou zahrnovat hematit, živec, chlorid a mnoho dalších minerálních látek, jež způsobují kouzelné barevné scény uvnitř křišťálu - zelené, smetanově bílé, červené až šarlatově rudé, žluté, oranžové a jiné barvy. Chemická značka je stejná jako u křišťálu: SiO.
Kromě úžasných a univerzálních vlastností křišťálu jak na fyzické, tak i psychické rovině, má lodolit – křišťál s inkluzemi větší energii a silnější vibrace než běžný křišťál, a to díky inkluzím jiných minerálů, jejichž působení právě křišťál ještě umocňuje. Lodolit je silným ochranným a uklidňujícím kamenem. Křišťál s inkluzemi pomáhá utišit rozbouřené emoce, pomáhá zmírnit úzkostné a depresivní pocity a stavy.
Lodolit je výborným kamenem pro meditaci a chvíle, kdy potřebujeme uklidnění. Lodolit je velmi silným kamenem pro pozitivní rozvoj na všech úrovních: duše, těla a mysli.
Křišťál s inkluzemi - lodolit je nejlépe používat jako ochranný kámen proti negativním energiím a lidem v našem okolí. Lodolit v sobě nese trochu mystické energie, pomáhá proto při lucidním snění a klidném spánku. Je velmi dobrým pomocníkem pro ty, kteří trpí stresem, úzkostmi, depresivními stavy a nočními můrami, protože lodolit pomáhá uvolnit se ze sevření strachu. Nejen jeho energie, ale i pohled do hloubky tohoto kamene, výrazně uklidňuje mysl i duši.


Základ obroučky je z mědi, šírka obroučky je 7 mm. Průměr obroučky je nastavitelný, prsten je roztahovací. Velikost zavřené obroučky je 57.

Povrchová úprava černou patinou, ošetřeno antioxidačním činidlem.
Dodáváme v dárkovém balení.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.