cz

Přívěsek...Mandala k naladění klidu.

Přívěsek...Mandala k naladění klidu.
vyprodáno

Popis

Mandala je nadkulturní symbol, vyskytuje se napříč časem, kulturami, náboženskými i filosofickými systémy. Můžeme se s ní setkat na všech kontinentech.

V mandalách se potkává barva (ženská energie) a tvar (mužská energie). To vše dohromady utváří harmonický celek nesoucí určitou energii, která během práce s obrazcem působí na duši.

Mandala působí tam, kde ji umístíte, a to sama o sobě svými energiemi.

Další možností je přikládat si mandalu přímo na tělo.
Použití a využití mandal je neomezené a cokoliv vás napadne určitě vyzkoušejte.

Duha
Duha v mandale může značit vaši radost nad tím, že jste právě překonali nevlídné období. Je to velmi pozitivní úkaz, neboť v duze je naděje a jistá odměna za předcházející "bouřku".

Spirála
Spirála je velmi starý symbol cesty. Je také znakem pro nekonečno a neustálý duchovní rozvoj.

Modrá
Všeobecný význam této barvy je klid, mír, uvolnění a vyváženost. Je barvou páté čakry. Modrá uklidňuje, ochlazuje a podporuje vnímání.Modrá v nás zapojuje vůli k řešení cestou naladění se na Vyšší vedení, řešení se silou, ale klidem a mírem.

Oranžová
Je symbolem veselí, optimismu a radosti ze života. Pomáhá proti depresím, pesimismu, nespokojenosti, pocitům nechuti a letargii.Hravá a jásavá, barva partnerských vztahů a milování. Vztahuje se k druhé čakře.

Žlutá
Žlutá barva působí jasně a povzbudivě, zahřívá a rozveseluje. Je barvou třetí čakry. Je to symbol moudrosti, vysoké inteligence a myšlení. Je to barva spokojenosti, kreativity a představivosti. Působí proti špatné náladě, nechuti a skleslosti.
Červená
Červená je symbolem chuti do života, emocí a lásky. Je to barva první čakry. Tato barva se stává dárcem energie, zvyšuje dokonce tělesnou sílu.
Kulatý přívěsek z lůžkem, vnitřní průměr 3 cm , celkový rozměr přívěsku 4.8x4.3cm.

Motiv je výrazný , ostrých barev , které neblednou pod lehounkou , pružnou a odolnou i při pádu epoxy čočkou . Bižuterní kov je v barvě starobronzu bez niklu .

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.