cz

přívěsek Drak

167,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
55,- Kč
90,- Kč

Popis

Běžte se projít s novým přívěskem na tašce!

Nepřehlédnutelný přívěsek na tašku, batoh, kabelku. Nevšední klíčenka. Dlouhá a masivní, takže se vám klíče budou dobře hledat.

Karabina s recyklovanými nábojnicemi a velkým přívěskem.

Přívěsek jsem spletla ze čtyř dílů pruženky; uzly jsou hustě u sebe, takže pletenina je pevná, má kulatý průřez. Z obou stran jsem ji zakončila mosaznými nábojnicemi, přidala karabinu, pevné dvojité kroužky a přívěsek. Není použito lepidlo.

Materiál: vyčištěné a vyprané mosazné nábojnice; bezniklové bižuterní komponenty české výroby, mosazný drát, česká textilní pruženka, karabina a přívěsek z obecného kovu.

Rozměry: Nábojnice na koncích jsou dlouhé 21 mm a mají průměr 10 mm. Spletenina má průměr 11 mm. Karabina 36 x 16 mm. Celá klíčenka je dlouhá 17 cm. Přívěsek drak 35 x 27 mm.

Pošlu v sáčku.

Údržba:
Nábojnice časem chytnou patinu. Pokud vám vadí, stačí je přetřít utěrkou na leštění kovů.
Šňůru lze od běžného prachu očistit lepicím válečkem, případně bodově vlhkým hadříkem.

Přívěsek na batoh, přívěsek ke klíčům, přívěsek na tašku, přívěsek na kabelku, karabina ke klíčům, klíčenka, pánský přívěsek, pánská klíčenka, dárek pro muže, náboj, nábojnice, army, fantasy, gothic, masivní, extravagantní, jednoduchost, jednoduchý, neobvyklý, netradiční, pro štěstí, na ozdobu, talisman, teenager, studentský, pro mladé, cool, in, free, smart, steampunk, mosaz, mosazný, bronzový, kovový, dračí, Daenerys, Hra o trůny, Game of Thrones, smaragdová.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.