cz

Pletený šátek - mokřady v Zambii

650,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
99,- Kč

Popis

Ručně pletený šátek v pestrých barvách, tentokrát inspirovaný mokřady v Africe.

Šátek je pletený vroubkovaným vzorem z výrazných tenkých přízí, pečlivě seskládaný tak, aby vzniklo jedinečné barevné ladění.

Jedna polovina šátku připomíná mokřady s trávou, stromy, půdou.. druhou část tvoří vyprahlá zem se zelenými ostrůvky a napajedly

Poprvé jsem při výrobě šátku použila slaboučké vlněné příze německého výrobce, které mě učarovaly svou barevností a doplnila je přízemi z akrylu.

Šátek je obháčkován tenkou linkou a na okrajích ho zdobí střapce s korálky.

Barvy: světle modrá, modrá, modrozelená, odstíny zelené, červená, oranžová, šedá, odstíny hnědé a sem tam proužek další barvy

V tomto provedení vznikl pouze tento originál!

Šátek je na omak příjemný, lehoučký, jeho použití je celoroční a všestranné - na cestu do práce, do školy, za zábavou.. Ideální pro přechodné jarní či podzimní období, když jsou rána a večery už chladná.

Celkové rozměry: 195 x 53 cm (z toho 9 cm střapce)

Hravý, veselý, stylový ...

Udržba: Doporučuji jemné praní v ruce, aby pletené výrobky déle vydržely. Perte ve vlažné vodě s použitím pracího prostředku na vlnu a jemné prádlo. Pleteninu jemně promněte, pak zarolujte do froté ručníku a vymačkejte přebytečnou vodu. Sušte volně rozložené, střapce pročešte.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.