cz

Plechový žlutý hrníček třeba pro BABIČKU, MAMINKU

270,- Kč
1 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
100,- Kč

Popis

Smaltovaný/plechový hrneček je ideální jak na doma, tak i na chalupu, výlety do přírody. Krásný a milý dáreček pro vaše blízké.

Motiv dle vyobrazení s textem a kytičkami, vyobrazený text Vám pozměním na přání. Stačí svá přání připsat do poznámky k objednávce. Hrníček třeba pro babičku, maminku, sestru, tetu, apod.,

  • Grafika i samotný potisk je má práce, a proto Vám ráda natisknu třeba i další věnování dle přání z druhé strany hrníčku zdarma. Tisk fotografii není na tento žlutý podklad možný.

Potisk je tvořen kvalitními sublimačními barvami (žádné nálepky, fólie, nebo povrchová barva), které jsou přímo přenášeny tepelným lisem do vrstvy materiálu, tudíž se potisk neloupe a nesmývá.

Tyto barvy jsou zdravotně nezávadné a můžete hrníček bez obav běžně užívat na čaj, nebo kávičku, možná i něco lepšího ;-)

Hrníčky jsou baleny jednotlivě v krabičce, materiál plecháčku: žlutý smalt, bezpečnostní černý horní lem, cca 300 ml. Vzhledem k ruční výrobě jsou tyto hrníčky dělané s drobnými nerovnostmi, patinou, může drobně prosvítat podklad apod. Mají vzhledově navodit dojem starého léty používaného hrníčku. Potisklé hrníčky doporučuji umývat pouze v rukou - návod bude přiložen k zásilce. Digitálně znázorněné barvy u produktu, se mohou nepatrně lišit od skutečných.

Výroba potisku: od přijetí platby cca 3 prac. dny a odesílám.

S podobnými motivy pro babičky a maminky zde nabízím i polštáře, nebo plátěné tašky. Jukněte do nabídky zde.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.